Оренда житла готельного типу. Квартири подобово, Рівне  Умови розміщення
  Договір


Умови

Правила бронювання:

Будь-яку, обрану Вами квартиру представлену на нашому сайті, можна забронювати на певну дату при терміні оренди від 3-х і більше діб. При терміні оренди на 1-2 добу - ми гарантуємо бронювання конкретної квартири заздалегідь в тому разі, якщо Ви її бронюєте за 1-2 дні до поселення.

В даному випадку ми пропонуємо 2 варіанти заселення.
1. Ви робите замовлення і якщо дана квартира вільна між двома заброньованими датами, то ми підтверджуємо бронь.
2. Ви ставите нас до відома, що приїжджаєте і за фактом приїзду ми пропонуємо Вам варіанти квартир вільних на даний час.

Час заселення, час виїзду. Час заселення - 13:00. Час виїзду - 12:00. Раннє заселення чи пізнє виселення обов`язково потрібно обговорювати заздалегідь. Раннє заселення можливо організувати двома шляхами:
1. Ми гарантуємо Вам раннє заселення (до 12:00) якщо Ви оплачуєте попередню добу проживання, тобто якщо Ви хочете поселитися в понеділок в 5:00, то Вам потрібно оплатити повністю добу неділі.
2. Ви можете уточнити чи зайнята квартира, яка Вас цікавить за добу до заселення, якщо наприклад Ви хочете поселитись в понеділок в 5:00, Ви телефонуєте в неділю в 21:00 і якщо ця квартира вільна, то звісно ми Вас поселимо рано без додаткової доплати, але цей варіант не гарантує раннє поселення, якщо квартира на передодні занята.

Пізнє виселення оплачується наступним чином: виселення до 15:00 оплачується, як половина доби проживання, виселення після 18:00 оплачується, як повна доба проживання.

Передоплата.

Клієнт гарантує бронювання квартири шляхом передоплати - 1 доби проживання. Попередня оплата входить в загальну суму і віднімається при остаточному розрахунку. Якщо Ви не приїдете в зазначений день, передоплата не повертається. У разі зміни обставин бронювання, бронь можна перенести. Попередньо повідомивши, але не пізніше, ніж за дві доби до заселення. Передоплата приймається за погодженням в зручній для Вас формі. Можливо забронювати квартиру без передоплати у тому випадку, якщо час Вашого заселення не пізніше, як 15:00, в цьому випадку Вам потрібно передзвонити в 12:00 в день заїзду і підтвердити свої наміри щодо заселення в конкретну квартиру. Якщо поселення планується на вечір, то передоплата обов`зкова.Правила проживання:

Ми здаємо квартири подобово виключно для проживання.

Існує вікове обмеження для поселення: від 21 року. Під час поселення у Вас має бути в наявності паспорт України для оформлення. У всіх випадках при заселенні ми складаємо типовий договір подобоваї оренди квартири. Якщо Ви попередньо бажаєте з ним ознайомитись ми можемо надати його, будь яким для Вас зручним способом в електронній або паперовій формі. В деяких випадках необхідно залишати страховий внесок (мінімум в розмірі суми за одну добу проживання), який повертається Вам при виселенні у разі, якщо жоден з пунктів договору, який ми уклали попередньо не був порушений. Особи, які поселяються мають бути в здоровому глузді, адекватні, тверезі, в іншому випадку ми залишаємо за собою право відмовити у поселенні після особистої зустрічі і спілкування.

Якщо Ви орендуєте квартиру для інших цілей (офіс зустріч, зйомки і т. д.), потрібно про це попередити і узгодити з нами, в іншому випадку Ви будете виселені з квартири без компенсації. Оренда квартири для святкування дня народження або подібного масового і галасного заходу категорично заборонена, в цьому разі наслідком порушення даного правила є негайне виселення зі штрафом і не поверненням коштів за проживання. Проживання в квартирі з домашніми тваринами суворо забороняється. Кількість проживаючих людей в квартирі не повинна перевищувати обумовлену, яка була зазначена в договорі під час оформлення поселення. Куріння в наших квартирах суворо заборонено, компромісом може бути тільки можливість куріння на балконі в тих квартирах де він є. У день вашого від'їзду, ми прийдемо до квартири, щоб забрати ключ і перевірити справність техніки, меблів та ремонту.

При виявленні несправностей в системі опалення та підігріву гарячої води, в системі електропостачання або будь якого електроприладу Ви зобов'язані негайно повідомити про це нас і не намагатись усунути проблему самостійно. У протилежному випадку Ви будете нести матеріальну відповідальність за причинену шкоду.


Ви несете відповідальність за ключі, поки вони знаходяться у вашому розпорядженні, і повертаєте їх при виїзді. Якщо ви загубили ключі, то ви повинні компенсувати витрати на покупку і установку аналогічного нового замка.

Ви повинні вести себе відповідно правил проживання в багатоквартирному будинку. Голосно включена музика, крики, або Ваші хуліганські дії можуть спричинити скарги сусідів, і ви будете негайно виселені з орендованої квартири без компенсації Вашої передоплати за весь період проживання.

У разі псування, поломки майна або обладнання квартири, Ви зобов'язані компенсувати всі витрати, пов'язані з ремонтом і відновленням майна та обладнання в первинний стан. Сума збитку визначається з урахуванням днів

В квартирі заборонено ходити взутими особливо на підборах по підлогам з покриттям яке ви можете пошкодити. Заборонено користуватись духовкою або СВЧ піччю, якщо Ви не впевненні, що після експлуатації вона залишиться чистою. Заборонено переставляти меблі в квартирі і заносити додаткові без нашого відома.

Залишаючи квартиру, не забувайте закривати водозабірні крани, вікна, вимикати світло та інші електроприлади.