Оренда житла готельного типу. Квартири подобово, Рівне

По заданним параметрам нічого не знайдено

Відгуки  

Дмитро

2018-10-30

Хороша квартира,все сподобалося,потім поїхали до Івано-Франківська і там також знайшли чудову квартиру подобово на https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/

вул. Небесної Сотні 24

Переглянути

Володимир

2018-09-07

Хороша квартира,знімав ще раніше для колеги,лишилися повністю задоволені нею,такий рівень квартир зутрівав лише ще в Івано-Франківську на https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/

вул. Грушевського 38

Переглянути

3 - кімнатні квартири

Таке помешкання добре підійде для великої родини, чи компанії друзів, адже місця тут вистачить усім.

Уявіть, що ви з друзями подорожуєте, і шукаєте де зупинитись. Тож, радимо звернути увагу саме на такі квартири. Погодьтесь, один одному ви не заважатимете, зможете усамітнитись та відпочити.

Дізнайтесь у орендаря, чи є в квартирі ТБ, інтернет, холодильник, мікрохвильова пічка, щоб проживання було максимально комфортним. Також потрібно запитати, чи надається постільна білизна, рушники, який режим прибирання. Водночас, обговоріть вартість проживання в квартирі та можливість продовження оренди. І мабуть, найголовніше прохання для тих, хто винаймає житло: ведіть себе так, як ніби ви приїхали у гості.

Центр Рівного

Вцілому місто Рівне вважається зручним по транспортній комунікації. Однак, розташування житла у центральній частині автоматично збільшує його вартість.

Тут знаходяться: Свято-Покровський та Свято-Воскресенський собори, Органний зал, пам’ятник Марії Несвицькій, колона Божої Матері, кінотеатр “Україна”, місцевий драмтеатр, чимало цікавих закладів харчування, фітнес-зали та торгові центри.

Крім того, якщо ви любите піші прогулянки, у центрі Рівного є улюблене місце відпочинку рівнян - “Лебединка”. Звідси, ви без проблем можете дістатись у будь-яку точку міста. Головною вулицею Рівного є вулиця Соборна, яка перетинає місто із Заходу на Схід, і символізує соборність українських земель.