Оренда житла готельного типу. Квартири подобово, Рівне

Відгуки  

Дмитро

2018-10-30

Хороша квартира,все сподобалося,потім поїхали до Івано-Франківська і там також знайшли чудову квартиру подобово на https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/

вул. Небесної Сотні 24

Переглянути

Володимир

2018-09-07

Хороша квартира,знімав ще раніше для колеги,лишилися повністю задоволені нею,такий рівень квартир зутрівав лише ще в Івано-Франківську на https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/

вул. Грушевського 38

Переглянути

Однокімнатні квартири

Найпоширенішим видом оренди квартир є саме здача однокімнатного житла. Тож, якщо ви обмежені у фінансах, то слід вибирати більш скромні варіанти житла. Це оптимальний варіант для людей, які подорожують самі або в невеликій компанії. Адже в такій категорії житла можна знайти оптимальний варіант між ціною та якістю. Однокімнатна комфортабельна квартира майже завжди буде дешевшою ніж аналогічного плану двокімнатна.

Тож, обираючи однокімнатну квартиру для подобової оренди в Рівному дамо вам маленькі поради:

  • з’ясувати на перший погляд дрібні питання з власником квартири: поверх, на якому знаходиться житло (актуально для старших людей)
  • для людей, які полюбляють готувати власноруч важливо, щоб кухня була ізольованою від кімнати та наявність побутової техніки
  • наявність теплої води (особливо актуально для будинків, де немає автономного опалення) чи бойлера
  • Також радимо планувати бронювання заздалегідь. Щоб забронювати квартиру вам потрібно зателефонувати або відправити заявку на бронювання власникові квартири, яку ви вибрали.

Центр Рівного

Вцілому місто Рівне вважається зручним по транспортній комунікації. Однак, розташування житла у центральній частині автоматично збільшує його вартість.

Тут знаходяться: Свято-Покровський та Свято-Воскресенський собори, Органний зал, пам’ятник Марії Несвицькій, колона Божої Матері, кінотеатр “Україна”, місцевий драмтеатр, чимало цікавих закладів харчування, фітнес-зали та торгові центри.

Крім того, якщо ви любите піші прогулянки, у центрі Рівного є улюблене місце відпочинку рівнян - “Лебединка”. Звідси, ви без проблем можете дістатись у будь-яку точку міста. Головною вулицею Рівного є вулиця Соборна, яка перетинає місто із Заходу на Схід, і символізує соборність українських земель.