Оренда житла готельного типу. Квартири подобово, Рівне

По заданним параметрам нічого не знайдено

Відгуки  

Дмитро

2018-10-30

Хороша квартира,все сподобалося,потім поїхали до Івано-Франківська і там також знайшли чудову квартиру подобово на https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/

вул. Небесної Сотні 24

Переглянути

Володимир

2018-09-07

Хороша квартира,знімав ще раніше для колеги,лишилися повністю задоволені нею,такий рівень квартир зутрівав лише ще в Івано-Франківську на https://www.podobovo-ivano-frankivsk.com/nomera/

вул. Грушевського 38

Переглянути

Центр Рівного

Вцілому місто Рівне вважається зручним по транспортній комунікації. Однак, розташування житла у центральній частині автоматично збільшує його вартість.

Тут знаходяться: Свято-Покровський та Свято-Воскресенський собори, Органний зал, пам’ятник Марії Несвицькій, колона Божої Матері, кінотеатр “Україна”, місцевий драмтеатр, чимало цікавих закладів харчування, фітнес-зали та торгові центри.

Крім того, якщо ви любите піші прогулянки, у центрі Рівного є улюблене місце відпочинку рівнян - “Лебединка”. Звідси, ви без проблем можете дістатись у будь-яку точку міста. Головною вулицею Рівного є вулиця Соборна, яка перетинає місто із Заходу на Схід, і символізує соборність українських земель.